Svěřte
přepravu
profesionálům s více než 10 letou zkušeností!

Kdo jsme a co děláme?

Jsme dopravní a spediční společnost z Ledče nad Sázavou, která působí na českém trhu od roku 2011. Specializujeme se na všechny zásliky od 1kg do 25t, a to včetně nadměrných přeprav. Máme k dispozici skvělý vozový park, profesionální tým dispečerů, speditérů a vlastní právní oddělení. K dispozici máme dodávky, sóla, návěsy 13,6 ldm, friga, posuvky, vany a skříně. Naší hlavní činností je mezinárodní silniční doprava. Tyto přepravy jsou prováděny na základě Úmluvy o přepravní smlouvě, v mezinárodní dopravě známé pod zkratkou CMR. V rámci našeho pojištění a poskytování služeb zodpovídáme za zásilky až do jejího předání příjemci. Naše společnost je pojištěna podle čl. 23 úmluvy CMR a to ve výši 5.000.000,- Kč. Na požádání jsme připraveni pro Vás navrhnout a vypracovat konkrétní pojištění při respektování Vašich specifických požadavků.

CMR pojištění do výše 5 000 000 Kč
Naše společnost je pojištěna podle čl. 23 úmluvy CMR a to ve výši 5.000.000,- Kč. Na požádání jsme připraveni pro Vás navrhnout a vypracovat konkrétní pojištění při respektování vašich i specifických požadavků.
Přeprava až do 25 tun v rámci EU
Zajištění přepravy celovozových nebo kusových zásilek. Zákazník so zvolí místo nakládky, hmotnost, objem, rozměr a místo vykládky. Po kozultaci s námi vybereme vhodný dopravní prostředek . Na tomto základě zvolíme nejjednodušší možnost. Jezdíme země A, CZ,CH, DE, DK, ES, FI, FR, GB, IT, IRL,  MK,  NO, PL, PT, RUS, SE,SK 
Možnost uskladnění Vašeho zboží
Máme k dispozici plochu o 5000 m2 k uskladnění Vašeho zboží a to 24h denně, včetně víkendů.
Možnost přepravy sypkého materiálu
V rámci naší spolupráce se smluvnímy dopravci jsme schopni realizovat jakoukoliv dopravu. K dispozici jsou auta od dodávky, přes auta 7,5t až po naděrnou přepravu. Dochází k uzavření smlouvy o přepravě věci podle obchodního zákoníku §610.  Spediční firma plně zodpovídá objednateli přepravy za splnění závazku, tedy dopravení zboží do určeného místa zodpovídá také za škody vzniklé přepravou nebo odcizením
Možnost objednání kontejneru
Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu.
Doručujeme v rámci celé EU Přeprava od 1kg až do 25t

map

Čím dopravujeme vaše produkty?

Volvo FH500
Volvo FH500
Volvo FH500
Volvo FH500
Volvo FH500
Volvo FH500
Schwarmuller 13,6 ldm
Schwarmuller 13,6 ldm

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »